بررسی امکانات سامانه پیامک ، پیام صوتی و ایمیل تی 18

پنل های کاربری پیامک سامانه پیام کوتاه تی 18 ، یکی از مقرون بصرفه ترین و در عین حال پر امکانات ترین سامانه پیامک در کل کشور میباشد.

شما توسط این پنل میتوانید به ارسال و دریافت پیام های تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود بپردازید .

CreaTec - Responsive HTML5 Bootstrap Website Template

پنل های کاربری پیامک تمامی امکانات ارسال و دریافت پیامک را دارا میباشد.

پنل ها بصورت دائمی واگذار میگردد و در سالهای آتی هزینه تمدید ندارند.

در پنل ها هیچ گونه محدودیت ارسالی وجود ندارد.

تعرفه ارسال به ایرانسل در اپراتور 50001 – 50009 – 50002 – 50005 ، 35 درصد بیشتر از همراه اول میباشد.

تعرفه ارسال ایرانسل و همراه اول در اپراتور های1000 – 2000 – 3000 – ثابت (021 – 026 ) – 50004 و اپراتور ویژه با هم برابر است.

برای ارسال ویژه (سفارشی) از طریق تیکت درخواست خود را ارسال فرمائید.

شماره های عمومی ستاره دار (*) فقط در بخش وب سرویس قابل استفاده میباشد.

دریافت پیامک بر روی پنل کاربری رایگان میباشد.

تمام سرویس ها امکانات یکسانی دارند و تفاوت فقط در تعرفه ارسال می باشد.

سوالات کاربری

این سامانه کاملا تحت وب بوده و برای استفاده از آن تنها نیاز به اینترنت و مرورگر در کامپیوتر و یا گوشی هوشمند دارید. پیشنهاد می شود حتی الامکان از مرورگر فایرفاکس استفاده نمایید.
کم بودن سرعت اینترنت شما تاثیری در سرعت ارسال پیامک نخواهد داشت ، زیرا ارسال ها بعد از درخواست ، از طریق سرور های این مجموعه صورت می پذیرد.
برای فعالسازی پنل و خطوط اشتراکی و اختصاصی شما میبایست با ارسال تصویر کارت ملی خود پنل خود را فعال نمائید.بعد از ارسال تصویر کارت ملی خود مدارک شما حدودا در 15 دقیقه بررسی و تائید میگردند
شما نیاز به ارسال تمامی موارد ندارید و ارسال تصویر کارت ملی شما کافی است
این مورد میتواند دلایل مختلف داشته باشد. یک. عدم تطابق کد ملی و یا شماره شناسنامه با اطلاعات اولیه ثبت نام دو. ناقص بودن آدرس ویا اطلاعات در صورت بروز این مشکل از طریق تیکت در ارتباط باشید تا اطلاعات شمااصلاح گردد.
شما میتوانید با ثبت نام در پنل های کاربری و یا نمایندگی رایگان پنل خود را بدون هزینه دریافت کنید و فقط هزینه پیامک های ارسالی خود را پرداخت کنید.
اگر پنل های ویژه و حرفه ای را خریداری کنید موجودی حساب شما به میزان هزینه پنا منفی است و زمانی که وارد سامانه شدید می توانید هزینه را پرداخت کنید.
امکانات پنل ها با هم برابر است ، تنها تفاوت پنل ها در تعرفه ارسال پیامک میباشد. به عنوان مثال در پنل حرفه ای تعرفه ارسال شما از 11 تومان است ، اما در پنل حرفه ای و ویژه تعرفه ارسال شما از 9/5 تومان است.
در صورتی که ارسال و ترافیک بالای دارید میتوانید با خرید پنل های ویژه و حرفه ای در هزینه های ارسال خود صرفه جویی نمائید.
برای انتخاب خطوط اختصاص هدیه ، میتوانید زمانی که وارد شدید در سمت راست پنل از بخش عملیات حساب > خرید شماره > سربرگ های 5000 اقدام نمائید. شما این امکان را دارید که 2 خط اختصاصی 14 رقمی با شماره دلخواه انتخاب نمائید.
بله ، شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید پنل خود را به میزان دلخواه بصورت آنلاین شارژ نمائید.
در روش پرداخت آنلاین همان لحظه حسابتان شارژ می شود ولی در روش کارت به کارت تایید پرداخت و اضافه شدن شارژ کمی زمان می برد.
بله ؛ شما در هر زمان میتوانید با پرداخت هزینه مورد نظر پنل خود را ارتقا دهید.
شماره های بلک لیست شماره هایی هستند که دریافت پیامک تبلیغاتی را در شماره خود غیر فعال کرده اند، بر این اساس امکان ارسال پیامک از خطوط عادی (تبلیغاتی) میسر نمی باشد.
لذا برای ارسال به این شماره ها میبایست در هنگام ارسال داخل سامانه از خطوط خدماتی و یا خط سیم کارتی استفاده نمائید.
بله شما میتوانید در پیام های خود از حروف فارسی و انگلیسی بصورت ترکیبی استفاده نمائید.در این صورت هزینه هر پیام شما بصورت فارسی محاسبه خواهد شد
بله شما میتوانید از طریق مستندات وب سرویس که در بخش خدمات وب سرویس پنل خود درج شده است ، پنل خود را نرم افزار حسابداری خود متصل کرده و پیام های مختلف را از طریق ان ارسال نمائید.
در پنل کاربری شما فقط امکان ارسال پیامک بر اساس امکانات موجود در پنل خود را دارید ، اما در پنل نمایندگی در کنار ارسال پیامک میتوانید پنل مشابه به پنل خود را به هر شخص و شرکتی واگذار کرده و کسب درآمد نمائید.